>  >  >  > AirPods 2 تاریخ انتشار، قیمت و مشخصات و شایعات

AirPods 2 تاریخ انتشار، قیمت و مشخصات و شایعات

تاریخ انتشار

اپل اعلام کرد 
رویداد مطبوعاتی ویژه
 در تاریخ 30 اکتبر با توجه به اینکه بیش از دو سال از اولین راه اندازی AirPod ها آغاز شده است، ما احساس می کنیم که زمان برای به روز رسانی مناسب است.

ویژگی های جدید

سلام سیری!

شما با استفاده از آنها در Siri ،AirPods را فعال می کنید، اما با استفاده از این مدل جدید، فعال شدن صدای هی سیری رایگان hands-free در حال حاضر در iPhone، iPad و HomePod موجود است، بر طبق منابع بلومبرگ.

کم شدن سر و صدا و نویز

گزارش Barclays در بالا ذکر شده (پیش بینی اخیر تا سال 2019 برای راه اندازی AirPods 2)، لغو نویز را به عنوان ویژگی گل سرسبد برای هدفون جدید نام برد. این امر از طریق تغییر در طراحی فیزیکی به جای لغو نویز فعال به دست می آید.

شارژ بی سیم

تایید شده است که پد شارژ بی سیم AirPower
در آینده اپل با یک مورد جدید برای AirPods کار خواهد کرد.

تصاویری از موارد شارژ بی سیم در iOS 12 بتا 5 دیده شده است. در حالی که AirPod ها در واقع هیچ کدام از مدل های متفاوت را نمی بینند، شناسه مدل AirPods1،2 ظاهر می شود که متفاوت با AirPods 1.1 اصلی است.

جعبه شارژ AirPod جدید چند ویژگی دارد که می تواند از تصویر گرفته شود – در خارج از نور وجود دارد که نشان می دهد که گوشی ها شارژ شده اند. چراغ نشانگر در مورد قدیمی در داخل بود، بنابراین کاربران مجبور بودند پرونده را برای دیدن وضعیت شارژ باز کنند.

اگر از نزدیک نگاه کنید، می توانید ببینید که مورد در سمت چپ یک چراغ سبز است که نشان می دهد که شارژ می شود، در حالی که در سمت راست دارای نور نارنجی است که نشان دهنده قدرت کم است.

با این حال توجه داشته باشید که این مورد احتمالا در آینده نزدیک با سازگاری AirPod های موجود منتشر خواهد شد و می تواند مدت ها قبل از AirPods 2 یا قبل از این که AirPod ها در سال 2019 به طور قابل توجهی دوباره طراحی شده باشد، وارد شود.

مقاومت آب

بلومبرگ همچنین پیش بینی می کند که AirPod های جدید مقاوم به آب خواهند بود. ضد آب نیست – “آنها احتمالا طراحی نمی شوند که در آب غوطه ور شوند” – اما در باران خوب است.

بنابراین شما نمیتوانید به عنوان مثال با آنها شنا کنید.

سلامتی کاهش ضربان قلب

طبق گزارش بلومبرگ در ماه ژوئن 2018، این AirPods ممکن است شامل سنسورهای بیومتریک برای ضربان قلب باشد.

مشخصات فنی

ما هنوز در مورد مشخصات AirPods 2 نمی دانیم، اگر چه بلومبرگ پیش بینی می کند که یک تراشه بی سیم ارتقا یافته – احتمالا W2، با 
سری اپل دیده سری 3 عرضه شده است . اگر درست باشد، این بهبود قابل توجهی را ارائه می دهد: اپل ادعا می کند W2 سریع تر از Wi-Fi و 50 درصد بیشتر از Wi-Fi و بلوتوث قدرتمند تر از W1 ارائه می دهد که در اولین AirPod ها ظاهر می شود.

قیمت

در اوت 2018، AirPods 159 پوند / 159 دلار می باشد. احتمالا نتیجه این است که AirPods 2 با قیمت مشابه یا قیمت مشابه عرضه خواهد شد.

با این حال، طبق گزارش بلومبرگ از ژوئن 2018، مدل های 2019 ممکن است در صورت کاهش قابل توجه طراحی در کنار مقاومت در برابر آب، یک قیمت را شاهد باشند.

 

1397/8/13 23:06:296 آبان 1397 |اخبار دنیای اپل|

نظر بگذارید