>  >  >  > اموزش انجام چند فعالیت همزمان برروی آیپد

اموزش انجام چند فعالیت همزمان برروی آیپد

در حال حاضر، این نوع تنها برای کسانی که از iPad mini 2، iPad Air یا بعد از آن استفاده می کنند، اعمال می شود.

ویژگی های چند tasking به سه گروه تقسیم می شوند:
1.لغزش بیش از،2. تقسیم دید و 3.تصویر در تصویر. تمام iPad های ذکر شده می تواند استفاده از لغزش بیش از، که به ارمغان می آورد یک صفحه کوچک به سمتی (با استفاده از 1/3 از صفحه نمایش) نمایش یک برنامه iPhone-esque همراه با اولین.

تنها نکته این است که شما نمی توانید در هر زمان با هر دو برنامه ارتباط برقرار کنید و اگر می خواهید از برنامه ای که ابتدا باز کرده اید استفاده کنید، ابتدا باید برنامه اسلاید را ببندید.

نمایش تقسیم شده بسیار چشمگیر است، اما محدود به iPad Air 2 ، iPad mini 4 یا بالاتر است. هنگام استفاده از اسلاید، کاربران قابل اجرا می توانند برنامه را به یک حالت صفحه ای تقسیم شده که در آن هر دو برنامه را می توان در همان زمان استفاده کرد، و مقدار فضا را می توان با بهره برداری و نگه داشتن تقسیم بین برنامه ها تنظیم کرد.

در نهایت، حالت «عکس در تصویر» به کاربران جدید اپل اجازه می دهد تا هنگام استفاده از برنامه های دیگر فیلم ها یا افراد FaceTime را تماشا کنند. هنگامی که در یک تماس FaceTime یا تماشای یک فیلم (نه فقط در فیلم ها – برخی از برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می شود) به سادگی روی دکمه صفحه اصلی ضربه بزنید و ویدئو به حداقل برسد و در گوشه پایین iPad شما نمایش داده شود. در صورت لزوم، آن را به گوشه های دیگر iPad بکشید.

1397/8/13 23:33:408 آبان 1397 |آموزش آیپد|

نظر بگذارید