>  >  >  > اموزش راه کوتاه برای گرفتن پرینت و اسکن در مک بوک

اموزش راه کوتاه برای گرفتن پرینت و اسکن در مک بوک

آیا شما می دانید که می توانید فقط در مورد هر فایل به طور مستقیم از فایندر – بدون هیچ زحمتی پرینت بگیرید؟ انتخاب یک یا چند فایل در Finder و سپس روی File/ Print در منو کلیک کنید. این به طور خودکار فایل (ها) را در ویرایشگر پیشفرض (یعنی عکس در پیش نمایش و غیره) باز می شود و به صورت خودکار آن را چاپ می کند.

اما آیا می توان فهمید که فایلی را بدون نیاز به کلیک روی یک فایلی چاپ کنید؟

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Mac به شما این امکان را می دهد. تنظیمات سیستم را باز کنید منوی اپل / تنظیمات سیستم و سپس روی ورودی چاپگرها و اسکنرها کلیک کنید. در لیست پرینترهایی که در سمت چپ ظاهر می شوند، یک چاپگر را انتخاب کنید و آن را به دسکتاپ بکشید و آن را رها کنید. این یک میانبر برای چاپگر ایجاد می کند که احتمالا یک عکاس بزرگ از چاپگر واقعی شماست.

برای چاپ فوری ، به سادگی آن را در بالای این میانبر جدید بکشید و رها کنید. دوبار کلیک بر روی آیکون جدید برای مشاهده صف چاپ.

شما همچنین می توانید به نوار ابزار Finder یک میانبر برای چاپگر (ها) اضافه کنید که به شما امکان می دهد تا فورا آنها را بکشید یا رها کنید و یا به شما اجازه می دهد روی آیکون کلیک کنید تا صف چاپ را مشاهده کنید. با کلیک راست بر روی نوار ابزار در Finder، و انتخاب سفارشی کردن نوار ابزار، با کلیک راست شروع کنید. سپس تنظیمات سیستم را باز کنید (منوی اپل/ تنظیمات سیستم)، بر روی چاپ و اسکن کلیک کنید، و سپس هر یک از چاپگرها را از لیست به هر نوار باز پنجره یاب باز کنید. سپس روی دکمه Done کلیک کنید تا کادر محاوره ای سفارشی تنظیم شود.

1397/8/9 22:23:329 آبان 1397 |آموزش مک|

نظر بگذارید