>  >  > معرفی بازی توماس/ Thomas

معرفی بازی توماس/ Thomas

شما شروع به کنترل توماس، یک مستطیل کوچک قرمز می کنید که می تواند حرکت کند. شغل شما، در سنت پلت فرم این است که در سراسر سطح پر از موانع، و رسیدن به خروج از شکل توماس است. شما این کار را از طریق کنترل های چپ و راست روی صفحه و دکمه پرش انجام می دهید.

توماس تنها بررسی بازی اپل بود.

همانطور که از سطح پیشرفت می کنید، اشکال بیشتر و بیشتر اضافه می شود، هر کدام از آنها چهارگوشه ای کمی با قابلیت های مختلفی دارد: دو شکل اول، یک شکل squarer است که به سختی می تواند هر فاصله را پرش کند و یک نازک بلند که می تواند پرش کند شخصیت های بعدی می توانند شنا کنند، گرانش معکوس و غیره. چالش این است که توانایی شخصیت ها را به گونه ای ترکیب کند که همه آنها بتوانند به خروجی های مربوطه برسند. (شما یک کاراکتر را در یک زمان کنترل می کنید، با ضربه زدن روی رنگ آنها در کنار صفحه، آنها را تغییر دهید.)

تا کنون، بنابراین مکانیکی رضایت بخش؛ یک قطعه طراحی انجام شده است، با یک منحنی دشوار درجه بندی شده و جلوه های فیزیکی هماهنگ است. اما TWA قصد دارد بیش از یک سری از پازل باشد. این یک داستان است، با شخصیت ها، یک طرح (شامل الگوریتم های کامپیوتری تبدیل شدن به ذهنی)، روابط، احساسات و انگیزه ها. همه اینها از طریق میدان مستطیل بیان شده است.

بهترین بازی های رایگان اپل

این به این معنی است که با توجه به این عوامل کودکانه، قابل توجه است. و در حالی که شما نباید از لارنس عربستان انتظار داشته باشید ، توماس به تنهایی شما را به دنیای کوچکی تسخیر می کند. ذهن شما، می توان گفت که بازی واقعی – شخصیت های شما کنترل، و چالش ها و دستاوردهای آنها – بسیار نادر است. در عوض، موسیقی متن فیلم تورم و صدای بلند (که دنی والاس، کمدی دیوید بفتا را برنده شد) روایت سنگین بلند می کند. آنها تقریبا می توانند از بازی جدا شوند و به عنوان بازی رادیویی چپ فیلد پخش شوند.

با این وجود، اثر کلی خوشحال کننده است. در این راه همه چیز با هم ترکیب شده است. این کار بسیار مستقل است. این بازی دقیقا می داند چه چیزی در شرایط خودش به دست می آورد.

ممکن است دوست دار توماس باشید،
یا شاید ممکن است دوست داشته باشید:
Limbo : یکی دیگر از پازل platformer با حس قوی از داستان است .هر چند Limbo ، بسیار تاریک است.

توجه کنید
توماس تنها یک هنرمند با یک بازی کامل در هنر و یک بخش از طراحی بازی است: یک مجموعه جذاب، متفکر پازل اصلی با داستان غیر منتظره رضایت بخش است.

1397/8/10 10:19:259 آبان 1397 |معرفی اپلیکیشن|

نظر بگذارید