>  >  > تفاوت اکسل از مایکروسافت و نامبرز از اپل

تفاوت اکسل از مایکروسافت و نامبرز از اپل

به روز رسانی 16 سپتامبر 2016: از زمان بررسی ما، اپل همکاری خود را در زمان واقعی به مجموعه iWork اضافه کرده است. این در جریان رویداد اپل در 7 سپتامبر 2016، که در تاریخ 13 سپتامبر منتشر شد، به روز رسانی رایگان (نسخه 3.0) برای کاربران iOS منتشر شد. این به روز رسانی در تاریخ 20 سپتامبر به MacOS خواهد رسید. ما خوشحالیم که به روز رسانی مجموعه مجموعه iWork را ببینیم، زیرا همکاری در زمان واقعی به کسانی که در تیم های کار می کنند مانند تیم های جهانی در کسب و کار و حتی دانشجویان در پروژه های گروه دانشگاه کمک خواهد کرد.

نسخه جدید به روز رسانی های همکاری زیر را در میان دیگران به ارمغان می آورد:

یک صفحه گسترده را با دیگران در همان زمان در شماره در مک، اپل، آی فون و iCloud.com ویرایش کنید
صفحه گسترده خود را به صورت عمومی یا با افراد خاص به اشتراک بگذارید
ببینید که چه کسی در یک صفحه گسترده قرار دارد
مکان های شرکت کنندگان را به عنوان آنها در حال ویرایش
مایکروسافت اکسل را برای اپل (همراه با برنامه های دیگر Office) در سال 2015 با هزینه ماهیانه معرفی کرد. آن را به سرعت با پاسخ دادن به نقاط ضعف (مانند پشتیبانی Dropbox و AirPrint)، ارائه مقدار زیادی از فضای رایگان OneDrive و از بین بردن هزینه برای اکثر کاربران پاسخ داد. با این حال، مایکروسافت همچنان هزینه شارژ £ 4.49 برای Premium Features را حفظ می کند (کمی کمتر از هزینه اصلی 5.99 پوند). مهمتر از همه، نسخه رایگان تنها در iPad کار می کند و نه جدیدتر iPad Pro.

اپل همچنین برنامه شماره خود را برای مشتریان جدید دستگاه های iOS ساخته است. اما آیا تعداد کمتری وجود دارد؟ آیا شما باید از اعداد یا اکسل برای ایجاد محاسبات خود استفاده کنید؟ آیا می توانید اسناد اکسل را به شماره ها در iPad وارد کنید و صفحات گسترده ای را که در برنامه دیگر ساخته شده اند ویرایش کنید؟

صفحات Google (بخشی از کتب Google Docs) در حال پیشرفت در آموزش هستند و برای بسیاری از افراد، نحوه ایجاد صفحات گسترده و ویرایش شده است. مانند گوگل سند (برنامه word-processing شرکت)، Sheets یک برنامه ساده است که عمدتا از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است. با این حال، برنامه iOS برای Sheets در فروشگاه App در دسترس است. ورق معمولا ساده تر از اکسل و یا اعداد است، اما سادگی آن مزایا را ارائه می دهد. این سریع، رایگان و صرفه جویی در تجدید نظر به صورت خودکار است.

بنابراین. آیا اکسل، شماره ها یا صفحات Google را هنگام کار با لیست ها و اعداد در iPad انتخاب می کنید؟ و اگر قصد دارید با اکسل بروید، آیا می بایست هزینه 4. 49 پوند در هر ماه برای استفاده از اکسل را روی iPad خود بپردازید یا فقط از نسخه رایگان استفاده کنید؟

در این بررسی ما به ویژگی های زیر برای اپل شماره، مایکروسافت اکسل و Google Sheets نگاه می کنیم:

با استفاده از رابط
ویرایش داده ها
ایجاد فرمولها
قالب های ساخته شده
مزایای اپل شماره
مزایای اکسل
مزایای صفحات Google
هم سازگاری

قیمت و ویژگی های اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل:

هر دو شماره و ورق برنامه های رایگان هستند، اما مایکروسافت همچنان بخشی از اشتراک Office365 را برای “Premium Features” در ماه 4.49 پوند می افزاید. یکی از این ویژگی های حق بیمه توانایی استفاده از اکسل در یک دستگاه با یک صفحه نمایش بزرگتر از 10.1 اینچ، نقطه قطع است که iPad Pro بزرگتر را از نسخه رایگان محروم می کند .

بنابراین صاحبان 12.9 در صورتی که مالک اپل میباشند باید از اکسل استفاده کنند. خوشبختانه ویژگی های دیگر حق بیمه چیزی نیست که بسیاری از کاربران گاه به گاه به آن نیاز دارند. ویژگی های حق بیمه در مایکروسافت اکسل عبارتند از:

سفارشی کردن سبک و پوسته PivotTable.
رنگ های سفارشی را به شکل اضافه کنید.
درج و ویرایش WordArt.
سایه ها و سبک های انعکاسی را به تصاویر اضافه کنید.
افزودن و تغییر عناصر نمودار
بسیاری از این ویژگی ها می توانند توسط کاربران گاه به گاه نادیده گرفته شوند، اگر چه کسانی که در یک محیط حرفه ای کار می کنند ممکن است به برخی از یا همه ویژگی های حق بیمه نیاز دارند. در این راستا مایکروسافت اکسل به عنوان ویژگی کامل به عنوان اعداد نیست (که همه امکانات را به صورت رایگان ارائه می دهد) نیست.

شما با یک اشتراک Office365 چند کار دیگر را انجام می دهید. شما 1 تبلت فضایی OneDrive و 60 دقیقه تماس Skype رایگان دریافت می کنید. شما همچنین می توانید برنامه های مایکروسافت آفیس را برای Mac OS X دانلود کنید (که تا زمانی که اشتراک شما معتبر باشد قابل استفاده باشد).

نامبرز در اپل برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات:

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: اضافه کردن داده ها و فرمول در اکسل
اکسل برای اپل بسیار چیزی است که آن را در راس می گوید: مایکروسافت اکسل در حال اجرا بر روی iPad. به جای داشتن جدول در یک صفحه خالی (مثل Numbers)، یک ورق غول پیکر دریافت می کنید. روی یک سلول ضربه بزنید تا اطلاعات موجود در آن را ویرایش کنید (دو نوع صفحه کلید وجود دارد: متن و اعداد). بالای برگه اصلی نوار Functions است و با استفاده از نماد an = در یک سلول، توابع ظاهر شده با استفاده از توابع به تازگی مورد استفاده قرار می گیرد. در بالا یک نوار ناوبری دوطبقه با صفحه اصلی، Insert، Formulas، Review و View است. اگر نمودار ها، تصاویر و اشکال را وارد کنید، گزینه ی منو اضافی در سمت راست ظاهر می شود.

شما در سلول های اکسل برای ویرایش داده ها ضربه بزنید و می توانید بین چهار صفحه کلید صفحه نمایش: شماره، تاریخ و زمان، متن و توابع را انتخاب کنید. صفحه کلید با توجه به سلول انتخاب شده شما تغییر می کند، اما یک میانبر در بالای صفحه کلید نوع سلول را تغییر می دهد.

وارد کردن شماره ها، تاریخ ها و متون، به اندازه کافی ساده در هر سه برنامه است. همه برنامه ها شما را با سلول (ردیف جعبه های مرتب به ردیف ها و ستون ها) ارائه می کنند. یک سلول را انتخاب کرده و سپس متن، اعداد یا فرمول (محاسبات) را به یک نوار متن / فرمول وارد کنید.

تمام گزینه های دیگر به یک منو زیر مجموعه قرار می گیرند. در اکسل شما از نوار منو استفاده می کنید و در اعداد و ورقها نمودار ها، اشکال ها و عکس ها را با استفاده از آیکون ها در بالا سمت راست اضافه می کنید. همانطور که در آخرین بررسی مایکروسافت ورد اشاره کردیم، ما از روش مایکروسافت متن ساده به منوها بر روی رویکرد iconographic از اپل استقبال می کنیم. Google Sheets رویکرد اپل را به اشتراک می گذارد، اما گزینه های منو آن را به مراتب محدودتر می کند.

ما مایکروسافت اکسل را سریع برای ویرایش داده ها، حتی حجم زیادی از داده ها پیدا می کنیم. هرکسی که با اسناد مایکروسافت اکسل به طور مرتب کار می کند با اجرای اکسل در اپل خوشحال خواهد شد.

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: ویژگی جدید قرعه کشی اکسل در iPad
نامبرز در اپل در مقابل مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: منوی مایکروسافت اکسل رسم

یکی از ویژگی های جدید که مایکروسافت با آن اکسل را شامل می شود توانایی جلب بالای صفحه های گسترده است. خالق داده ها ممکن است در این ایده غلبه داشته باشند، اما توانایی یادداشت برداری بر روی نمودارها و داده ها گام مهمی در راستای یک دفتر بدون کاغذ است.

پیاده سازی بر روی iPad Pro با Apple Pencil نیزموجود است . به سادگی منوی قرعه کشی ضربه بزنید، و شما می توانید خطوط و اشیاء خاصتر در بالای صفحه گسترده خود را جلب کنید. اینها می توانند به صورت جداگانه حذف شوند یا شامل فایل های PDF که شما به اشتراک می گذارید است.

قرعه کشی عالی برای اکسل است، و ما فکر می کنیم اپل باید در برنامه هایش باشد (ما تصور می کنیم که عملکرد مشابهی دور از دسترس نخواهد بود).

همچنین ببینید:

راهنمای کامل برای مایکروسافت آفیس در iOS

قرارداد آفیس 365 برای کاربران مکملی بی معنی است

Microsoft Word vs Apple Pages Review: بهترین پردازنده کلمه برای iPad چیست؟

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: ایجاد فرمول ها و استفاده از توابع
نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: اضافه کردن فرمول در اعداد

در کجا تعداد اعداد، احتمالا در ایجاد فرمولها کمی ناپایدار است . این محاسبات است که در قلب یک صفحه گسترده قرار دارند. کجا می گویید سلول A3 = A1 + A3. یا “= مجموع A1 (A2 + A3)” در اکسل صحبت کنید. توابع دستورات درونی شما هستند که برای ایجاد فرمولها از گزینه ای مانند SUM استفاده می کنید.

اپل واقعا تلاش کرده است تا این سیستم را به طور متوسط ​​به صورت گرافیکی و بصری تر نشان دهد. اما ما سیستم گرافیکی را گیج کننده تر می بینیم و سیستم اکسل به راحتی صحبت می کند.

توابع و فرمول ها به سادگی یک جنبه از spreadsheetingدرباره نگاه کردن و یادگیری است. به اندازه کافی آسان نیست که فقط در اعداد یا اکسل انجام دهید ، بدون صرف وقت برای یادگیری در مورد آنچه اتفاق می افتد.

در تلاش برای ایجاد آن ساده تر، اعداد دارای یک لبه انتزاع برای ایجاد فرمول ها و توابع است که برنامه را مشکل تر می کند. اعداد در مقایسه با دیگر برنامه های اپل نسبتا کمی غیرقابل مقایسه هستند.

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: رابط صفحه Google Sheets

صفحات Google به دنبال ایجاد اشیاء در اکسل هستند. به جای یک رابط بسیار گرافیکی، محاسبات را به نوار فرمول وارد کنید. با کلیک بر روی آیکون “fx” یک لیست از فرمول ها را انتخاب کنید، اما دست نگه داشتن بسیار کمی مورد توجه است.

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: ساخته شده در قالب
شماره اپل در مقابل مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: قالب در Google Sheets
اپل شامل طیف گسترده ای از قالب ها برای کمک به شما در شروع کار است. این شامل صفحه گسترده برای امور مالی شخصی، تقویم، برنامه، سیاه های مربوط، سازمان تیم، صورتحساب، حضور و غیاب، و حتی برنامه ریزان حزب است. برخی از صفحات گسترده آموزشی مانند آزمایشی احتمالی و پروژه همبستگی وجود دارد، اما طرح واقعی ، وجود پروژه های زندگی روزمره است. اینها کمکهای ظریف هستند که افراد را قادر می سازد که برای شروع کار با برنامه نویسی کار نمی کنند.

از سوی دیگر، اکسل قالبهای بسیار کمتری دارد و همه موارد سخت هستند. گزارش مالی سالانه، برنامه ریز پروژه گانت و گزارش فروش سه ماهه وجود دارد. اشتباه نکنید: این قالب عالی برای کسانی است که به آنها نیاز دارند. اما آنها کاملا غیر قابل نفوذ به غیر معمول هستند. چند نکته برای انجام وظایف خانوار وجود دارد، مانند لیست کاری و بودجه خانوار، اما حتی اینها نیازی به پیچیدگی ندارند.

ورق دارای تعداد محدودی از قالب ها هستند، و همه آنها ماهیت غریبی دارند. ممکن است به دلیل ابزارهای گرافیکی محدود در Sheets باشد، اما به هر دلیلی که ما احساس می کنیم Sheets خود را در آزمایش Templates نگه نمی دارد.

در مورد آخرین به روز رسانی ها به iWork بخوانید : صفحات، کلید و تعداد، و مشاوره عیب یابی

مزایای نامبرز در اپل در مقابل مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات:
تعداد بسیاری از مردم (از جمله ما را در راه اندازی) شگفت زده کرد؛ زیرا این امرعجیب و غریب برای اپل، یک شرکت است که تمایل دارد به پیشبرد نرم افزار طراحی خلاقانه کمک کند. اکثر نرم افزار های اپل در حالیکه استیو جابز نامیده می شود “تقاطع تکنولوژی و هنرهای لیبرال” است، این جا جایی نیست که شما معمولا نرم افزار صفحه گسترده را قرار دهید.

اما اعداد یک برنامه باور نکردنی برای ایجاد نمودار است.

این چیزی است که نمودار سه بعدی می تواند در اعداد به نظر برسد:

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: نمودار سه بعدی با استفاده از اپل شماره ایجاد شده است

و این چیزی است که نمودار سه بعدی در اکسل می تواند باشد:

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: نمودار سه بعدی در مایکروسافت اکسل ایجاد شده است
و این همان چیزی است که نمودار در Sheets شبیه است. نه اینکه ما این نمودار را در صفحات روی یک اپل، ذهن ایجاد کردیم. شما فقط می توانید نمودارها را با استفاده از Sheets بر روی دسکتاپ ایجاد کنید. در iPad شما می توانید به سادگی آنها را مشاهده کنید.

نامبرز در اپل در مقابل مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: نمودارها در صفحات
برای ما روشن است که اعداد نمودارهای بهترین نمایش را ایجاد می کنند. و چارتهای اینچنینی در سخنرانیهای Keynote عالی هستند. شما می توانید نمودارها را به طور مستقیم در Keynote ایجاد کنید، اما Numbers برای خرج کردن داده ها بهتر از Keynote بهتر است.

برخی خوانندگان به این نکته اشاره کرده اند (به درستی) نسبت به نمودارهای 3D، ماهیت فریب آمیزی دارند و نمودارهای 2D برای ارائه اطلاعات خالص ترجیح می دهند. این یک حلقه حقیقت برای آن است، اما شغل های مختلف نیاز به سطوح مختلف فروش و ارائه. اگر شغل شما مستلزم استقبال از کارکنان برای کار خوب انجام شود یا یادآوری سرمایه گذاران در مورد عملکرد چشمگیر خود، Numbers ایجاد نمودار های چشمگیر ترین چشم انداز.

نکاتی برای استفاده از نامبرز در اپل

نامبرز در اپل در مقابل مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: مزایای صفحات Google
نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: صفحات گوگل

این دور از ارائه گوگل نت به عنوان یک پیشنهاد غیر استاندارد در مقایسه با مایکروسافت اکسل و اعداد اپل است. این در مقایسه با مرورگر فروتنانه ما است، که مایل است اشاره کند که از روزنامه Google Sheets استفاده میکنند.

هنگامی که لیست ویژگی ها و ظرافت، آسان به مشخص کردن راه هایی که اکسل و اعداد برج بر روی ورق. برای همه اینها، Sheets یکی از اولین برنامه هایی است که ما به آنها میرسیم.
چرا؟ دلایل متعددی برای انتخاب Google Sheets بر روی هر برنامه دیگر وجود دارد.

صفحات گوگل فوق العاده سریع است. ساخته شده از زمین تا به کار در داخل یک مرورگر وب، عمدتا سبک وزن است. و مانند تمام برنامه های سبک وزن، به ندرت به توقف در حالی که crunching داده. علاوه بر این، کمبود آن باعث می شود که رابط کاربری به راحتی حرکت کند و ویژگی های آن را پیدا کند. اغلب کاربران اکسل اغلب دندان های خود را از دست می دهند، اما تازه واردان از سادگی آن قدردانی می کنند.

همچنین ویژگی ذخیره خودکار و تجدید نظر که در Google Docs وجود دارد را دوست داریم. شما درباره ذخیره اسناد در Google Sheets .این نیز بهترین مجموعه برای کار مشارکتی است. چندین نفر می توانند به یک سند در یک زمان پرش نمایند و وقتی که آنها را ویرایش کنید اشاره گرهای یکدیگر را مشاهده کنید.

Google Sheets یک برنامه عالی در دسکتاپ است، اما گوگل نسخه iOS را از بین برده است. شما نمیتوانید جداول، نمودارها یا فرمها را در صفحات برای iOS اضافه کنید؛ هیچ یک از افزودنیهای دسک تاپ کار نمی کند و هیچ املای طلایی وجود ندارد.

دفعات بعد: Google Docs vs Apple Pages

مزایای اکسل نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات:
ایده مایکروسافت بهتر از اپل در چیزی است که برای بسیاری از طرفداران اپل به مشکل خورده است. برای استفاده از رویکرد کلاسیک ما نسبت به آنها به مایکروسافت و طرفداران اپل (و تحت هیچ توهمی در مورد جایی که ما در آن ایستاده ایم) وجود دارد. اما باید گفت: اکسل بهترین برنامه صفحه گسترده است. ما فقط به این معنی نیست که اکسل برای اپل یا بهترین بین اکسل و اعداد است: یعنی اکسل بهترین برنامه صفحه گسترده است. به طور کلی؛ در جهان.

اکسل جلال طلای مایکروسافت است. برای انجام محاسبات سریع، آسان است برای استفاده در یک سطح بسیار اساسی. می توان آن را برای ایجاد نمودار فوق العاده پیچیده استفاده کرد. ما می توانیم نتیجه گیری در مورد ماهیت مایکروسافت و این واقعیت را که محصول آن برای محاسبات مالی واقعا عالی است ، اما این را حذف نمی کند که اکسل یک قطعه نرم افزار خیره کننده است.

و اگر شما در کسب و کار، یا امور مالی و یا هر منطقه ای که مشغول کار جدی شرکت است (معمولا زمانی که پول درگیر است) کار می کنید، تنها راه رسیدن به ارسال و دریافت اسناد اکسل است. ما نمیتوانیم سناریویی را که مدیران مالی ما برای آن کار می کنند تصور کنیم، هرگز از مایکروسافت اکسل دور نخواهند شد. آنها قطعا از اپل اعداد استفاده نمی کنند. در آینده، چیزها ممکن است تغییر کند، اما در حال حاضر: اکثر مردم باید از اکسل در برخی موارد استفاده کنند.

نامبرز در اپل در برابر مایکروسافت اکسل و گوگل صفحات: آیا اعداد با اکسل سازگار است؟
همانند بسیاری از برنامه های iWork ، تقریبا غیرممکن است که اسناد Office 365 را از اکسل به اعداد بدون وارد شدن به فرمت وارد کنید و آن را صادر کنید. ما یک نمونه گزارش فروش سه ماهه را آزمایش کردیم و آن را در شماره ها باز کردیم.
هشدار واردات گفت:

فونت Franklin Gothic Medium در iOS در دسترس نیست. با Helvetica جایگزین شد
برخی از فرمولها نمیتوانند صادر شوند آخرین ارزش ها حفظ شدند
صفحات پنهان قابل مشاهده بود
فرمول های پشتیبانی نشده با آخرین ارزش محاسبه شده جایگزین شدند
در سطح، آن را به طور کلی به خوبی نگاه کرد. عناوین ستون Product و Quarter گم شد، و برخی از فیلدهای داده هم به ترتیب با هم یک تراز شدند؛ اما نمودار و اعداد به درستی ارائه شده است. با این حال بازبینی دقیق تر فرمول ها نشان داد که در پشت صحنه آنها ساده شده اند.

ما اعداد را می توانیم در محیط شرکتی که با Microsoft Office ادغام شده است، بپذیریم. کارمندان برای باز کردن، ویرایش و به اشتراک گذاری اسناد اداری بدون تغییر مجدد یا تغییر آنها نیاز خواهند داشت. این کارکنان مفتخر به پیدا کردن مایکروسافت اکسل در iPad خود خواهند بود.

خواندن بیشتر آموزش iWork در صفحات، اعداد و کلیدی در منطقه iWork ما . شامل:

جایگزین به اعداد

iWork Numbers 3 برای راهنمایی های مک و iOS

10 شماره راهنمایی برای Mac OS X

هنگام اسکرول، ستون ها و ردیف های Numbers را در نظر بگیرید

چگونه برای به اشتراک گذاشتن فایل iWork ’13 با iOS

بررسی مایکروسافت اکسل در مقابل اپل

توجه کنید
برای بسیاری از افراد، مایکروسافت اکسل دور از جالب ترین برنامه در جهان است. اما این یک قطعه افسانه ای از نرم افزار است که در محافل مالی و شرکت های بزرگ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما در این حلقه ها حرکت می کنید یا به طور مستقیم با کسانی که کار می کنید، مایکروسافت اکسل را برای iPad پیدا میکنند تا قطعه ای عالی از نرم افزار باشد. از سوی دیگر، تعداد فروش های کمتر قانع کننده است. این قابلیت ایجاد اسناد فوق العاده را می دهد و این زمانی که شما ارائه می کنید، می توانید به دنبال آن باشید. اما یک سند Numbers در هنگام برخورد با یک حسابدار یا اداره مالیاتی به شما کمک نمی کند. این نرم افزار بسیار مناسب برای مصرف کنندگان است. اعداد قادر به انجام محاسبات بالا هستند، اما در هنگام ایجاد اسناد برای خانه یا کلاس، بهتر است از Google Sheets که یک جایگزین عالی است استفاده شود. اما برنامه iOS بسیار مورد نیاز است. در کل ما با اکسل ارتقا یافقیم.

1397/8/9 3:05:239 آبان 1397 |معرفی اپلیکیشن|

نظر بگذارید