>  > , نکات سخت افزاری > حل و دلیل وجود مشکل باتری دستگاه IPHONE(آیفون):

حل و دلیل وجود مشکل باتری دستگاه IPHONE(آیفون):

بروز مشکل در زمینه ی شارژ دستگاه iphone(آیفون) مشکل رایجی مباشد. در ادامه به این مشکلات مراجعه میکنیم زمانی که تعداد سیکل مصرفی باتری iphone به عدد ۵۰۰ نزدیک شود، کم کم این قطعه سخت‌افزاری با مشکل مواجه خواهد شد.
نتیجه چنین اتفاقی، پایین آمدن نگهداری شارژ دستگاه iphone(آیفون) و احتمالا خاموش شدن‌های ناگهانی دستگاه است.

به یاد داشته باشید که کلیه باتری‌های قابل شارژ، دارای عمر مفیدی هستند و بعد از آن، ایراد پیدا می‌کنند.
چگونه متوجه زمان تعویض باتری شویم در ابتدا شایان ذکر است که این مراحل تنها روی سیستم عامل iOS 10.2.1 و نسخه‌های بالاتر پشتیبانی می‌شود. وارد اپلیکیشن Settings شوید. روی منوی Battery ضربه بزنید. اگر در قسمت بالای منوی جدید با پیام
Your iPhone battery may need to be serviced مواجه شدید، موعد تعویض باتری فرا رسیده است.

چگونه متوجه کم شدن سرعت آیفون در اثر خرابی باتری IPHONE شویم؟
یکی از علت کند شدن عملکرد دستگاه آیفون می تواند خرابی باتری آن باشد که باعث بروز اختلال در عملکرد دستگاه می شود.بهتر است با مرورگر Safari که مرورگر اصلی و پیش‌فرض در محصولات اپل است، وارد این سایت شوید چرا که امتیاز و تست دقیق‌تر خواهد بود.

دقت کنید که گوشی در حالت Low Power (کم‌مصرف) نباشد و با تمام قدرت خود عمل کند. برای بررسی کردن این موضوع، اپلیکیشن Settings(تنظیمات) آیفون را اجرا کنید و سپس روی Battery کلیک کنید. در این بخش سوییچ Low Power Mode را در حالت غیرفعال قرار دهید.

اکنون روی دکمه‌ی Go در صفحه‌ی وب کلیک کنید تا تست آغاز شود.

کاربران باید خرابی باتری را جدی بگیرند زیرا این خرابی به عنوان مثال : باد کردگی باتری ممکن است باعث صدمه زدن به بدنه ی دستگاه و فشار وارد شدن به صفحه نمایش شود.

نظر بگذارید