>  >  >  > چگونه برای جلوگیری از نمایش عکس های خودی در آلبوم سلفی iOS 12

چگونه برای جلوگیری از نمایش عکس های خودی در آلبوم سلفی iOS 12

در iOS، هر عکسی که با دوربین روبرو می کنید (بعضی از افراد آن را “camie selfie” نامیده اند) به صورت خودکار به یک آلبوم به نام Selfies طبقه بندی می شوند. اما اگر شما نمی خواهید عکس های گرفته شده با Camie Selfie در Selfies نمایش داده شود، چه؟ (آلبوم Selfies در iOS 12 در برنامه Photos واقع در زیر بخشهایی به نام انواع رسانه ها قرار دارد.)

یک راه برای سرکوب تصاویر از ظاهر شدن در آلبوم Selfies یا حذف آنها بدون حذف آنها وجود دارد، هرچند تلاش می کند. شما نمیتوانید آلبوم را غیرفعال کنید و عکسها را از طریق Photos در iOS تغییر دهید تا این اتفاق بیافتد، اما میتوانید از یک دور سفر خارج استفاده کنید: عکسها را به Mac منتقل کنید، آنها را تغییر دهید، و سپس تصاویر را به آی فون خود منتقل کنید . هنگامی که عکس ها بر روی مک شما هستند، شما می توانید ابرداده عکس را تغییر دهید – جزئیات در مورد چگونگی گرفتن عکس.

اپل خود را شناسایی می کند با بررسی ابردادهایی که نشان می دهد یک عکس با یک دوربین جلو روبرو است. تغییر ابرداده عکس (به نام EXIF) نیاز به یک برنامه شخص ثالث دارد. در این مثال، از عکس Exif Editor استفاده میکنم که $ 99 در فروشگاه App است. این اجازه می دهد تا تغییرات دسته ای متادیتای عکس ها را ارزان و کارآمد انجام دهد.

[خواندن بیشتر: همه چیزهایی که باید درباره iOS 12 بدانید]
نحوه استفاده از ویرایشگر عکس ویرایشگر برای ویرایش یک عکس، پس از آن در آلبوم Selfie iOS ظاهر نمی شود
با آی فون خود را به Mac متصل شده اید، عکس های Selfie را به برنامه عکس Mac آپلود می کنید. سپس، در عکسها، عکسها را صادر میکنید و سپس از عکسهای ویرایشگر ویرایشگر برای تغییر عکسها استفاده کنید. هنگامی که این کار انجام می شود، تصاویر را از طریق عکس ها در Mac آپلود کنید. در اینجا مراحل هستند.

با آی فون خود را به مک خود متصل کنید، برنامه Photos را اجرا کنید ( برنامه ها > عکس ها )، خودی هایی را که می خواهید از آلبوم حذف کنید انتخاب کنید.
انتخاب فایل > صادرات > صادرات [شماره] عکس *.
از اندازه، اندازه کامل را انتخاب کنید .
روی Export کلیک کنید و آنها را در یک پوشه ذخیره کنید.
راه اندازی عکس Exif Editor و آن پوشه را به برنامه بکشید یا پوشه را از طریق گفتگوی باز انتخاب کنید.
به بخش لنز بروید و چیزی شبیه “جزئیات دوربین لنز دوربین دوربین جلو دوربین” را مشاهده خواهید کرد. حذف این خط
روی Start Process کلیک کنید و یک مکان برای ذخیره تصاویر پردازش را انتخاب کنید.
پس از ذخیره شدن عکسها، به برنامه Photos بروید. تصاویر پردازش شده را به عکسها وارد کنید. توجه داشته باشید که آنها دیگر در آلبوم Selfies نمایش داده نمی شوند.
اصلی خود را از عکس حذف کنید.
آلبوم پنهان
iOS 12 در واقع دارای یک آلبوم پنهانی است که میتوانید آن را به اشتراک بگذارید. با این حال، آنها در هر آلبوم دیگر ظاهر نخواهند شد.

برای حرکت یک عکس به پنهان، عکس را انتخاب کرده و روی نماد اشتراکگذاری (مستطیل با پیکان بالا) ضربه بزنید . در ردیف پایین آیکون های خاکستری، به سمت چپ ضربه بزنید تا نماد مخفی را ببینید. آن را ضربه بزنید یک پیام ظاهر می شود که به شما می گوید که اگر این کار را انجام دهید، عکس در هیچ آلبوم دیگر نخواهد بود و برای دیدن تصویر باید به آلبوم مخفی بروید. ضربه بزنید مخفی کردن عکس اگر می خواهید ادامه دهید.

1397/8/13 18:18:4513 آبان 1397 |آموزش آیفون|

نظر بگذارید