>  >  > چگونه یک مشکل همگام سازی 1Password را رفع کنیم؟

چگونه یک مشکل همگام سازی 1Password را رفع کنیم؟

اگر شما یک کاربر 1Password هستید، احتمالا توانایی ایجاد کلمه عبور منحصر به فرد و قوی برای هر حساب کاربری که برای مدیریت یا ایجاد آن دارید استفاده می کنید. گذرواژه های منحصر به فرد باعث میشوند که نقض تک سایت که در آن حساب کاربری داشته باشید به شدت بعید به نظر برسد حتی یک نقض فاجعه بار نیز به مهاجمین اجازه می دهد که این اطلاعات را وارد حساب های خود در جاهای دیگر کنند.

با این حال، یک مشکل دیده می شود که برای تعمیر اسان است: 1Password گاهی اوقات اتصال خود را به بایگانی همگام سازی از دست می دهد. 1Password چند راه برای نگه داشتن غرفه است. بعضی از افراد از پرونده 1Password.com برای همه چیز استفاده می کنند که به آنها اجازه می دهد تا از کلمه عبور خود از یک مرورگر وب و همچنین از نقاط پایانی مانند آیفون یا تلفن Android یا رایانه رومیزی دسترسی داشته باشند.

شما همچنین می توانید با استفاده از Dropbox همگام سازی کنید که در تمامی سیستم عامل های پشتیبانی شده کار می کند. iCloud، برای همگام سازی اکسید اکوسیستم؛ یا حتی از طریق Wi-Fi بر روی شبکه محلی خود با استفاده از Dropbox و iCloud، 1Password محدوده محافظت شدیدی را در یک فایل خاص ذخیره می کند و تلاش می کند تا آن را در یک مکان استاندارد قرار دهد.

در iOS، این مراحل را دنبال کنید:

در 1Password، روی تنظیمات همگام سازی کلیک کنید .
صفحه نمایش باید Primary و Dropbox را نشان دهد. روی زمینه ضربه بزنید.
خرک اولیه باید Dropbox را نشان دهد ضربه بزنید.
اگر همگام سازی موفق باشد، عالی است: صفحه نمایش آخرین همگام سازی را در زیرنشان می دهد. با این حال، اگر نتواند، روی فیلد سرویس همگام سازی ضربه بزنید .
روی DropboX کلیک کنید.
شما ممکن است باعث غیر فعال کردن همگام سازی شوید:
در همگام سازی با زمینه Dropbox به نام حساب خود کلیک کنید. (اگر به نظر نمی رسد، از گزینه هایی برای مرتبط سازی حساب کاربری خود با Dropbox استفاده کنید، که به برنامه Dropbox نیاز دارد که نصب شود، همانطور که از مجوز استفاده از 1Password استفاده می کنید.)
در صفحه Select the Vault ، باید کلاهبرداری اصلی را که احتمالا به آن اشاره شده است را ببینید.
apps/1Password/1Password.opvault(مگر اینکه شما جایگزین آن شده یا تغییر نام دهید). ضربه بزنید که طاق
شما ممکن است درخواست اتصال Dropbox را در حساب Dropbox بپذیرید. روی اجازه کلیک کنید.
شما به نمای تنظیمات اصلی بازگشته اید. مراحل 1 و 2 را دنبال کنید تا ببینید آیا همگام سازی در حال حاضر به روز است.
در MacOS، فرایند بسیار ساده تر است.

انتخاب 1Password / Preference/ Sync را انتخاب کنید .

در زیر گزینه دراپ باکس، مسیر فایل را مشاهده می کنید، که احتمالا نام حساب شما است ; Dropbox ; Apps ; 1Password 1Password.opvault و یک وضعیت Last Synced که هم زمان آخرین هماهنگی را نشان می دهد. اگر همگام سازی اخیر نیست، هیچکدام از منوی پنجره را انتخاب نکنید .
روی Disable Sync کلیک کنید ، اما اطلاعات حذف شده از Dropbox را بررسی نکنید .
حالا Dropbox را از منوی پنجره دوباره انتخاب کنید.
در کادر محاوره ای که ظاهر می شود، با کلیک بر انتخاب دکمه برای انتخاب پوشه Dropbox و حرکت به پوشه حاوی طاق موجود روی اوپن کلیک کنید .
صفحه Dropbox Sync اکنون باید یک گزینه Merge with Existing را نشان دهد . روی دکمه کلیک کنید.
در یک لحظه یا بیشتر، آخرین همگام سازی باید “یک ثانیه پیش” یا یک پیام مشابه به آن خوانده شود.

1397/8/13 21:47:2813 آبان 1397 |معرفی اپلیکیشن|

نظر بگذارید