>  > , نکات سخت افزاری > روش پرکردن شارژ باتری سریع و در کمترین زمان ممکن

روش پرکردن شارژ باتری سریع و در کمترین زمان ممکن

از جمله مقوله های مهمی که کاربران آیفون را به فکر واداشته است، شارژ باتری می باشد. اغلب کاربران به دلیل عدم آگاهی و دانش در این زمینه به باتری خود صدمه می زنند و لذا همواره دانش می تواند افراد را از مشکلات بعدی آگاه نماید.

یکی از موارد مهم که بسیاری از کاربران اطلاعاتی در این زمینه ندارند، شرایط شارژ باتری است. اگرچه شارژ باتری آیفون از طرق مختلف انجام می شود اما ایجاد یک شرایط مناسب می تواند زمینه را برای افزایش کیفیت و طول عمر آن فراهم کند.

شرایط شارژ باتری در کمترین زمان
اهمیت استفاده از باتری و رعایت موارد مختلف زمانی مشخص می شود که کاربران بدانند می توانند از این طریق به سلامت باتری کمک کنند. این روش هزینه های خرید باتری آیفون را در مدت زمان کوتاه حذف خواهد کرد.

از جمله مواردی که در حین شارژ باتری می بایست رعایت کرد، ایجاد حالت هواپیما در گوشی است. در این شیوه بسیاری از برنامه های کاربردی و حتی آنتن نیز لغو شده و در نتیجه امکان ذخیره ی باتری افزایش می یابد. این کار سرعت شارژ را بالا خواهد برد.


همچنین توصیه می شود تا هنگام شارژ باتری، گوشی را از طرف صفحه ی آن روی زمین قرار دهید. اگرچه این تصور وجود دارد که این کار به شارژ باتری با سرعت بیشتر کمک می کند اما دلیلی جز خاموش بودن صفحه حین هشدار وجود ندارد. این شیوه به ذخیره ی سریع تر شارژ در باتری منجر می شود و در نتیجه نتایج رضایت بخشی از افزایش سرعت شارژ ایجاد می گردد.

کاربران می توانند همچنین تمامی برنامه های در حال اجرا را متوقف کنند تا شارژ باتری تسریع یابد. کاهش زمان شارژ برای برخی اهمیت زیادی دارد زیرا امکان استفاده از آیفون را در زمان کم افزایش می دهد و در زمان نیز صرفه جویی خواهد شد.

نظر بگذارید