>  >  >  > استفاده از تماس گروهی فیس تایم در آیفون و آیپد

استفاده از تماس گروهی فیس تایم در آیفون و آیپد

اپل در توسعه آی او اس 12.1 امکان استفاده از تماس گروهی فیس تایم تا سقف 32 نفر را به کاربران ارائه داده است.

این قابلیت که تا پیش از این قرار بود در آی او اس 12 ارائه شود، حالا در توسعه آی او اس 12.1 به کاربران ارائه شده است. این قابلیت به کاربران تمامی آیفون‌های مدرن که آی او اس 12.1 را در خود اجرا می‌کنند اجازه می‌دهد تا به صورت گروهی با کاربران دیگر تماس تصویری برقرار کنند.

تمامی افراد حاضر در یک تماس گروهی می‌توانند تصویر و صدای دیگران را ببینند. تصویر و صدای کاربران نیز برای دیگر کاربران حاضر در این چت گروهی نیز ارسال می‌شود تا تمامی افراد حاضر در گروه بتوانند از آن لذت ببرند. این قابلیت برای استفاده در محیط‌های تجاری و یا یک دورهمی خانوادگی یا دوستانه به کار میاید. افراد دور از یک دیگر می‌توانند با هم از طریق دستگاه‌های همراه ارتباط برقرار کنند و دیگر نیازی به برقراری ارتباط تک نفره نیست.

در این میان، دو محدودیت برای تماس گروهی فیس تایم در نظر گرفته شده است که مورد اول آن به سقف 32 نفر بودن آن و همچنین محدود بودن آن به کاربران دستگاه‌های اپل می‌شود. در حقیقت تنها کاربران دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس و مک او اس امکان استفاده از این سیستم ارتباطی را دارند و دیگر کاربران دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز، اندروید و لینوکس از استفاده آن بی‌بهره خواهند بود.

استفاده از تماس گروهی فیس تایم در آیفون و آیپد:

روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید. گفتنی است که پیش از برقراری ارتباط از اینکه مخاطبتان امکان برقراری این ارتباط را دارد اطمینان حاصل کنید.

1.به اپلیکیشن فیس تایم بروید.
2.آیکون + را بزنید.
3.تعدادی از مخاطبین مورد نظر خود را انتخاب کنید.
4.روی Audio و Video کلیک کنید و تماس را فعال کنید.

1397/8/26 14:04:2224 آبان 1397 |آموزش آیفون|

نظر بگذارید