>  >  >  > فورس ریستارت کردن آیپد پرو 2018

فورس ریستارت کردن آیپد پرو 2018

یکی از سؤالاتی که کاربران آیپد پروی جدید با آن مواجه شده‌اند این است که چگونه می‌توان آن را فورس ریستارت کرد.

دلایل کاربران برای فورس ریستارت کردن دستگاه‌ها معمولاً متفاوت است. برخی از کاربران به دلیل هنگ کردن دستگاه یا حذف یک سرویس خاص یا پردازش اختصاصی اقدام به خاموش کردن اجباری آیپد یا دیگر دستگاه‌های خود می‌کنند. با این حال اپل در توسعه آیپد پرو بسیاری از مسائل مربوط به رابط کاربری را تغییر نداده است اما در این میان دکمه هوم حذف شده است و کاربران دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت.

بر همین اساس، کاربران باید روش خاموش کردن اجباری آیپد پرو جدید را بدون نیاز به دکمه هوم یاد بگیرند تا در برخی مواقع که دستگاه هنگ می‌کند و یا امکان کارکرد صحیح را ندارد بتوانند آن را خاموش کنند و دوباره راه اندازی کنند. برای این کار اپل دکمه‌های فیزیکی کناری را برای فورس ریستارت کردن دستگاه در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند همانند گذشته با راحتی هر چه تمام‌تر دستگاه‌های خود را خاموش کنند.لازم به یاد آوری است که کاربران تا پیش از این برای کار کردن با آیفون ایکس نیز با مشکلات مشابهی مواجه شده بودند.

فورس ریستارت کردن آیپد پروی جدید

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند کار ساده را انجام داد:

1.دکمه volume up را برای یک ثانیه فشار دهید و پس از آن volume down را برای یک ثانیه دیگر فشار دهید.
2.روی دکمه Top که از همه بزرگ‌تر است انگشتتان را برای 5 ثانیه نگه دارید.
3.صبر کنید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

پس از انجام این کار دست خود را از دکمه‌ها بردارید و دستگاه ریستارت می‌شود.این روش دقیقاً در آیفون XS و XS Max و XR نیز کار می‌کند و نیازی به تغییری در ترتیب فشار دادن دکمه‌ها ندارید.

1397/8/27 13:25:2826 آبان 1397 |آموزش آیپد|

نظر بگذارید