>  >  >  > مشاهده درصد باتری ایرپاد در اپل واچ

مشاهده درصد باتری ایرپاد در اپل واچ

یکی از قابلیت‌هایی که از زمان عرضه واچ os4 و اپل واچ سری 3 به کاربران ارائه شده، امکان مشاهده درصد باتری ایرپاد از طریق اپل واچ است.

اپل در تولید اپل واچ سری 3 نسخه سلولار تلاش کرد تا این ساعت هوشمند را به طور کامل از آیفون‌ها مستقل کند. به همین دلیل اپل واچ‌ها با استفاده از واچ او اس 4 می‌توانند به ایرپادها متصل شوند و حالا با واچ os5 می‌توانند موسیقی‌ها و پادکست‌ها را نیز گوش کنند.

بر همین اساس، اپل واچ می‌تواند تمامی قابلیت‌های ایرپاد بی‌سیم اپل را کنترل کند که یکی از آن‌ها مشاهده درصد باتری ایرپادها است. اپل واچ می‌تواند میزان شارژ کیس ایرپاد و هر یک از گوشی‌های آن را به کاربر نشان دهد و تمامی این اطلاعات می‌تواند بدون دخالت آیفون انجام شود.

باوجود اینکه این قابلیت برای اپل واچ سری 3 نسخه سلولار آماده ارائه شده، کاربران می‌توانند با استفاده از سری‌های دیگر اپل واچ نیز از این قابلیت استفاده کنند.

مشاهده درصد باتری ایرپاد از طریق اپل واچ

روش انجام این کار بسیار اسان است و تنها کافی است چند کار ساده را انجام دهید.

1.مطمئن شوید که ایرپاد به اپل واچ متصل است و هر دو دستگاه روشن هستند.
2.در اپل واچ روی کنترل سنتر از پایین به سمت بالا سوایپ کنید و آیکون ایرپلی را مشاهده کنید. این آیکون باید به رنگ آبی باشد که نشان دهنده اتصال ایرپاد به اپل واچ است.
3.حال دوباره به کنترل سنتر مراجعه کنید و روی آیکون باتری در اپل واچ کلیک کنید. در قسمت پایینی سه بخش را می‌توانید مشاهده کنید که در آن‌ها میزان باتری کیس ایرپاد و گوشی سمت راست و چپ ایرپادها را نشان داده است.
گفتنی است که اگر از یک گوشی در لحظه استفاده کنید، ممکن است فقط میزان باتری گوشی در حال استفاده به شما نشان داده شود.

1397/8/27 16:37:3427 آبان 1397 |آموزش اپل واچ|

نظر بگذارید