>  >  >  > خاموش کردن قابلیت واکی تاکی در اپل واچ

خاموش کردن قابلیت واکی تاکی در اپل واچ

یکی از قابلیت‌هایی که واچ او اس 5 در اختیار کاربران قرار داده، امکان استفاده از واکی تاکی و ارسال پیام‌ها و تماس صوتی با کاربرانی دیگری است که از اپل واچ استفاده می‌کنند.

اپل واچ‌ها با استفاده از واچ او اس 5 می‌توانند با یک دیگر از طریق ارتباط ال تی ای و همچنین وای فای متصل شده و پیام کاربران را به صورت سریع ارسال کنند. در این میان، قابلیت واکی تاکی در واچ او اس 5 به صورت پیش‌فرض فعال است؛ این مسئله به آن معنا است که اگر اپل واچ‌های جدید را خریداری می‌بینید یا سیستم عامل اپل واچ خود را آپدیت می‌کنید، این قابلیت به صورت پیش‌فرض فعال بوده و در هر لحظه می‌تواند پیام‌های مختلف را از مخاطبین خود دریافت کنند.

این مسئله علاوه بر اینکه باعث افزایش میزان مصرف باتری اپل واچ می‌شود، باعث می‌شود تا سرعت پردازش دستگاه نیز تا حدودی کاهش پیدا کند. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا در صورتی که تمایلی به استفاده از قابلیت واکی تاکی ندارند، آن را خاموش کنند تا بتوانند به صورت بهینه‌تر از ساعت هوشمند خود استفاده کنند.

خاموش کردن قابلیت واکی تاکی در واچ او اس 5

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند مرحله ساده را در آن انجام دهید:

1.در اپل واچ که مجهز به واچ او اس 5 شده است وارد اپلیکیشن واکی تاکی شوید
2.در قسمت بالا، از سمت راست به چپ سوایپ کنید تا واکی تاکی خاموش شود.

پس از انجام این کار واکی تاکی به طور کامل خاموش می‌شود و دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهید داشت. علاوه بر این کاربرانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز امکان برقراری تماس با شما از طریق این قابلیت را ندارند. گفتنی است که شما می‌توانید در آینده با فعال سازی این قابلیت برای بار دیگر به امکانات واکی تاکی دسترسی داشته باشید.

1397/8/28 21:23:3228 آبان 1397 |آموزش اپل واچ|

نظر بگذارید