>  >  >  > اموزش کنترل میزان روشنایی چراغ قوه آیفون و آیپد

اموزش کنترل میزان روشنایی چراغ قوه آیفون و آیپد

چراغ قوه یکی از هوشمندانه‌ترین ایده‌هایی است که در آیفون‌ها و آیپدها تعبیه شده است. کاربران با یک سوایپ ساده می‌توانند چراغ قوه که در حقیقت همان فلاش دوربین در دستگاه‌ها است را روشن کنند و در محیط‌های تاریک از نور آن استفاده کنند.

در این میان، مسائلی نظیر کنترل میزان مصرف باتری و همچنین میزان تاریکی محیط باعث می‌شود تا کاربران نیاز به کنترل سطح روشنایی چراغ قوه آیفون یا آیپد داشته باشند. آیفون یا آیپد می‌توانند به‌اندازه میزان روشنایی مورد نظر کاربران تنظیم شده و به کاربران به‌اندازه دلخواه نور را در محیط پخش کنند.

البته باید در نظر داشت که میزان روشنایی بیشتر باعث افزایش هر چه بیشتر مصرف باتری می‌شود و شارژ دستگاه زودتر در این حالت خالی می‌شود. به همین دلیل اگر تمایل به‌صرفه جویی در مصرف شارژ باتری دارید، می‌توانید از طریق سیستم عامل آی او اس این کار را انجام دهید.

اپل در بخش کنترل سنتر برخی از آیفون‌ها امکان کنترل میزان روشنایی چراغ قوه را به کاربران داده است و کاربران می‌توانند در سطح‌هایی که اپل برای آن‌ها مشخص کرده است، روشنایی نور چراغ قوه دستگاه را مشخص کنند.

کنترل میزان روشنایی چراغ قوه آیفون و آیپد

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند حرکت ساده را در بخش کنترل سنتر آی او اس 11 به بعد انجام دهید. لازم به ذکر است که آیفون شما باید از تاچ سه بعدی و همچنین از این قابلیت پشتیبانی کند.

1.در آیفون‌های جدید از پایین به سمت بالا سوایپ کنید تا کنترل سنتر باز شود.
2.با تپ کردن روی آیکون چراغ قوه می‌توانید آن را روشن یا خاموش کنید.
3.پس از روشن شدن چراغ قوه کافی است روی آیکون آن کلیک کنید تا پنل کنترل سطح روشنایی چراغ قوه باز شود.
4.در این قسمت سطح روشنایی را انتخاب کرده و از این بخش خارج شوید.

1397/9/8 13:22:286 آذر 1397 |آموزش آیفون|

نظر بگذارید