>  >  >  > لوگوی اپل استورهای سراسر جهان به رنگ قرمز در آمد

لوگوی اپل استورهای سراسر جهان به رنگ قرمز در آمد

شرکت اپل هم‌زمان با فرا رسیدن روز جهانی ایدز لوگوی تمامی شعبات اپل استور در سراسر جهان را به رنگ قرمز درآورده است.

تیم کوک نیز به عنوان مدیرعامل اجرایی شرکت اپل در حساب کاربری خود طی انتشار تصویری از اپل استورها این روز را گرامی داشت و اعلام کرد که اپل یکی از حامیان جنبش‌های فعال در زمینه آگاه سازی بیماری ایدز است.

شرکت اپل تا پیش از این بارها با تولید و عرضه محصولات قرمز رنگ، اقدام به کمک در زمینه تحقیقات و پیدا کردن درمانی برای بیماری ایدز کرده بود. امروز بیش از 400 اپل استور در سراسر جهان وجود دارد که همگی به منظور گرامی داشت روز اول دسامبر اقدام به قرمز کردن لوگوی اصلی خود کردند. کارکنان اپل استورها نیز امروز به جای پوشیدن لباس آبی رنگ، از لباس‌های ویژه قرمز استفاده کردند تا در این روز را به صورت ویژه و منحصر به فرد در فرایند آگاه سازی و اطلاع رسانی در مورد این بیماری فعالیت کنند.

کمپانی اپل با همکاری بنیاد بشردوستانه (RED) بسیاری از محصولات خود را با رنگ قرمز و برند جداگانه آماده عرضه کرده بود. این محصولات شامل آیفون‌های جدید و لوازم جانبی مختلف برای آیپد، مک و اپل واچ می‌شوند که بخشی از سود حاصل از فروش آن‌ها به بنیاد(RED) تعلق خواهد گرفت. اپل همچنین امروز اعلام کرد که تاکنون با فروش محصولات قرمز رنگ خود بیش از 200 میلیون دلار به این بنیاد و همچنین فعالیت در زمینه آگاه سازی و اطلاع رسانی در مورد این بیماری کمک کرده است.

اپل سعی می‌کند تا با انجام فعالیت‌های بشردوستانه مشابه در تمامی زمینه‌ها چهره برند خود را در ذهن خریداران، کاربران و عموم مردم خوب جلوه دهد. به همین دلیل تک تک کارکنان این کمپانی در سراسر دنیا امروز به شکلی واحد از این رویداد استقبال قابل توجهی کرده‌اند.

1397/9/10 18:03:3710 آذر 1397 |اخبار دنیای اپل|

نظر بگذارید