>  >  >  > کیس ایرپاد با شارژ بی‌سیم در اوایل 2019 و ایرپاد 2 در 2020 معرفی می‌شوند

کیس ایرپاد با شارژ بی‌سیم در اوایل 2019 و ایرپاد 2 در 2020 معرفی می‌شوند

بر اساس تحقیقات جدید منتشرشده، شرکت اپل تصمیم دارد تا در ماه‌های ابتدایی سال 2019 فرایند عرضه کیس ایرپاد با قابلیت شارژ بی‌سیم را شروع کند و در عین حال معرفی و عرضه ایرپاد 2 را به سال 2020 موکول کند.

مینگ چی کو در بررسی و تحلیل‌های اخیر خود اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا در فصل اول مالی سال 2019 میلادی اولین قاب شارژ بی‌سیم را برای ایرپادها آماده عرضه کند. بر این اساس، کاربرانی که پس از معرفی این محصول هندزفری بی‌سیم ایرپاد اپل را خریداری می‌کنند، علاوه بر امکان شارژ این دستگاه از طریق درگاه لایتنینگ می‌توانند از شارژرهای بی‌سیم نیز استفاده کنند.

علاوه بر این، اپل فعلاً تصمیمی به تغییر مکانیزم های کاری دیگر در ایرپادهای بی‌سیم را ندارد و بر همین اساس عرضه ایرپاد 2 که دارای قابلیت‌های بیشتر است، قرار است به سال 2020 موکول شود. اپل قرار است در سه ماهه ابتدایی سال 2020 از ایرپاد 2 رونمایی کند که تجربه کاربری متفاوتی را به کاربران ارائه می‌دهد. این محصول بر اساس ادعای مینگ چی کو، سازگاری بیشتری با دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس و مک او اس خواهد داشت.

ایرپاد تا به امروز یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین اکسسوری‌های شرکت اپل بوده است و به همین دلیل کوپرتینونشین‌ها تصمیم دارد تا قابلیت‌های بیشتری نظیر مقاومت بیشتر در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و همچنین فراخوانی سری دستیار سیری را به آن اضافه کند.

مینگ چی کو بر این باور است که در حال حاضر تنها 5 درصد از کاربران آیفون در سراسر جهان از ایرپاد بی‌سیم استفاده می‌کنند. این در حالی است که نزدیک به یک میلیارد کاربر آیفون از هر مدل در دنیا وجود دارد. بر این اساس اپل می‌تواند در آینده نزدیک با عرضه قابلیت‌های بیشتری در ایرپادهای بی‌سیم فرصت بیشتری برای فروش این اکسسوری محبوب ایجاد کند.

1397/9/12 19:36:4512 آذر 1397 |اخبار دنیای اپل|

نظر بگذارید