>  >  >  > پیدا کردن دستگاه های گم شده ی متصل به حساب ICLOUD

پیدا کردن دستگاه های گم شده ی متصل به حساب ICLOUD

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که به علت مشغله ی فکری زیاد  ، فراموش می کنید گوشی و یا دیگر دستگاه های متصل به حساب iCloud   را کجا گذاشته اید ، با ما در این مقاله همراه باشید .

چاره ی کار  استفاده از find my iphone است . شما می توانید از آن بر روی کامپیوتر خود کمک بگیرید.  با حساب کاربری خود وارد سایت iCloud.com   شده و از find my iphone  در مرورگر خود استفاده کنید . (البته این مراحل با استفاده از آیپد راحت تر است وبدون استفاده از مرورگر کافی است تنها اپلیکیشن find my iphoneرا باز کنید .)

 

بعد از ورود به حساب کاربری iCloud   خود ، بر روی صفحه ی نمایش کامپیوترتان ، در قسمت بالایی صفحه  باز شده در مرورگر ، گزینه ی All Divices  را انتخاب کرده و از منوی باز شده دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید .

حال برای پیدا کردن دستگاه متصل به حساب iCloud   خود ، میتوانید از منویی که پس از انتخاب دستگاهتان سمت راست صفحه ی مرورگرتان ، به همراه نام دستگاه باز شده ، گزینه ی Play Sound   را انتخاب نموده و دستگاه گم شده را به صدا در بیاورید .

 

توجه کنید که دستگاه حتی اگر در حالت بی صدا  و یا Do Not Disturb mode   باشد ، با انتخاب این گزینه (Play Sound)‌ به صدا در خواهد آمد .

این صدا رفته رفته بلند شده و انقدری بلند خواهد بود که هر جای خانه صدایش به گوش برسد .

 

با استفاده از این قابلیت find my iphone  دیگر نگران گم شدن ایفونتان نخواهید بود ….

1397/12/12 14:17:5112 اسفند 1397 |آموزش, آموزش آیفون|

نظر بگذارید