>  >  >  > نگهدارنده مخصوص دوچرخه اسپیگن / Spigen Holder A250

نگهدارنده مخصوص دوچرخه اسپیگن / Spigen Holder A250

170,000 تومان

نگهدارنده مخصوص دوچرخه اسپیگن
Spigen Bike Mount Holder A250

توضیحات

نگهدارنده گوشی دوچرخه اسپیگن A250
اگر شما هم در گروه افرادی هستید که به صورت حرفه‌ای دوچرخه سواری می‌کنند، حتما دغدغه کار با گوشی حین دوچرخه سواری را تجربه کرده‌اید. راندن دوچرخه نسبت به اتومبیل محدودیت‌های بیشتری دارد که باعث می‌شود افراد نتوانند از گوشی هوشمند خود هنگام دوچرخه سواری استفاده کنند. اگر دوچرخه سواران بخواهند حین راندن از گوشی خود استفاده کنند مجبور هستند بایستند و پس از چک کردن گوشی دومرتبه حرکت کنند. به همین دلیل اسپیگن نگهدارنده گوشی ویژه دوچرخه را طراحی و تولید کرده است. با استفاده از این نگهدارنده می‌توانید حین دوچرخه سواری از گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

نصب و جداسازی آسان
قطعات استند اسپیگن از هم جدا شده و به راحتی روی دسته دوچرخه نصب می‌شود. شما می‌توانید از نگهدارنده گوشی اسپیگن روی دسته دوچرخه، موتور سیکلت، کالسکه و تردمیل استفاده کنید. استند اسپیگن کاملا دور دسته وسیله مورد نظر پیچ می‌شود و با توجه به جنس سیلیکونی ضد لغزشی که دارد در جای خود محکم قرار می‌گیرد. تکان‌های شدید و حرکت‌های تند نیز باعث لغزش و افتادن Spigen A250 از روی دسته وسیله مورد نظر نخواهد شد.

گیره متحرک و کش‌های مقاوم
اسپیگن برای اطمینان از کارایی استند A250، علاوه بر گیره‌های متحرکی که در دو سمت نگهدارنده تعبیه شده‌اند تا گوشی را نگه دارند، در چهار سمت نگهدارنده کش‌هایی قرار داده است که کاربران پس از نصب گوشی روی نگهدارنده A250، باید کش‌ها را روی نمایشگر گوشی هوشمند خود قرار دهند تا این کش‌ها با نگه داشتن گوشی از چهار جهت، مانع از افتادن آن در تکان‌های شدید و حرکت‌های ناگهانی دوچرخه شوند. چهار کش سخت و مقاوم در چهار گوشه نگهدارنده در نظر گرفته است تا پس از قرار دادن گوشی در گیره‌های استند، کش‌ها از چهار گوشه روی گوشی هوشمند را بپوشاند و آن را در جای خود کاملا محکم قرار دهد. به این ترتیب، ضمن گیره‌های متحرکی که در دو سمت بدنه گوشی قرار دارد، کش‌ها زوایای گوشی را از چهار سمت محافظت می‌کنند.

این گیره متحرک برای نگهداشتن انواع گوشی تا اندازه 6 اینچ طراحی شده است و قادر است بین 5 تا 9.5 سانتی‌متر باز شود.

قابلیت چرخش 360 درجه
پایه نگهدارنده اسپیگن قادر است با زاویه 360 درجه بچرخد. بنابراین کاربران می‌توانند متناسب با کاربری خود، گوشی را در حالت افقی، عمودی یا مورب روی پایه استند نصب کنند.

اسپیگن برای صفحه پشتی استند که با بدنه گوشی مستقیما در تماس است، دو اندازه مختلف در نظر گرفته است تا با گوشی‌هایی در ابعاد و اندازه‌های مختلف سازگار باشد. بنابراین در پک بسته‌بندی این محصول دو سایز مختلف برای صفحه پشتی نگهدارنده اسپیگن وجود دارد.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نگهدارنده مخصوص دوچرخه اسپیگن / Spigen Holder A250”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *