>  >  >  > پایه نگهدارنده اپل واچ اسپیگن / Spigen Kuel® S330

پایه نگهدارنده اپل واچ اسپیگن / Spigen Kuel® S330

90,000 تومان

پایه نگهدارنده اپل واچ اسپیگن
Spigen Kuel® Apple Watch Stand S330

توضیحات

استند ساعت هوشمند اپل اسپیگن Stand S330
اسپیگن با طراحی لوازم جانبی متنوع برای ساعت های هوشمند اپل، کاربران این ساعت ها را با راحتی بیشتری همراه کرده است. یکی از لوازم جانبی اسپیگن برای اپل واچ، پایه نگهدارنده این ساعت است که با نگهداری از ساعت هوشمند اپل حین شارژ و هنگام عدم استفاده از ساعت، ضمن حفاظت از آن دسترسی به اعلان ها را ممکن می سازد.

نگهداری و شارژ آسان
پایه شارژ S330 برای نگهداری و شارژ اپل واچ مناسب است. چرا که با قرار دادن ساعت روی استند اسپیگن، صفحه نمایش آن دقیقا رو به بالا قرار می گیرد و کاربران به خوبی به اعلان ها تسلط خواهند داشت. در نتیجه می توانند حین شارژ شدن ساعت، به راحتی به کار با آن بپردازند. همچنین با قرارگیری ساعت روی پایه و رها نبودن آن روی میز، فضای میز کار نیز مدیریت می شود.

اتصال آسان کابل شارژ
داک اسپیگن S330 برای اپل واچ به گونه ای است که قسمت پشتی ساعت روی پایه باز بوده و کاربران به قسمت پشتی ساعت خود دسترسی خواهند داشت. بنابراین می توانند به راحتی ساعت را روی پایه قرار داده و کابل شارژ آن را به پشت گوشی متصل کنند. در نتیجه علاوه بر نگهداری ساعت در حالت صحیح، شارژ آن به سادگی انجام خواهد شد. زاویه قرارگیری ساعت روی محافظ حدود 45 درجه است که باعث می شود هنگام قرار دادن ساعت روی پایه، کاربران به راحتی بتوانند صفحه نمایش آن را ببینند.

جنس مقاوم و باکیفیت
قسمت بالایی استند ساعت هوشمند اپل از پلاستیک TPU مقاوم و ضد خط و خراش ساخته شده است و با قرارگیری ساعت روی آن آسیبی نمی بیند. در نتیجه دوام و کیفیت بالایی دارد و کاربران می توانند بدون نگرانی از آسیب دیدن و فرسوده شدن پایه نگهدارنده همیشه از آن استفاده کنند. پایه نگهدارنده S330 برش دقیقی روی پایه خود دارد که برای عبور دادن کابل شارژ در نظر گرفته شده است تا شارژ ایمنی برای کاربران فراهم کنند.

سطح ضد لغزش
پایه نگهدارنده ساعت هوشمند اپل S330 از آلومینیوم ساخته شده است. به همین دلیل بدنه آن براق بوده و جلوه خاصی دارد. اسپیگن برای جلوگیری از لغزیدن پایه روی میز در سطح زیرین آن چهار لاستیک تعبیه کرده است که با ایجاد اصطکاک روی میز مانع از لیز خوردن و لغزش استند می شوند. بناربران گوشی با ایمنی کامل روی میز قرار می گیرد و احتمال افتادن آن وجود نخواهد داشت.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایه نگهدارنده اپل واچ اسپیگن / Spigen Kuel® S330”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *